.

CUSTOMBRAND.cz

Každý může nosit to své!

Reference

bf

Kšiltovka Bear Foot

BEAR FOOT je značka, která je „od sportovců pro sportovce“, proto můžete očekávat v blízké době spoustu novinek, které pomohou českým sportovcům vynikat na mezinárodním poli a rozvíjet jejich dovednosti a schopnosti nad hranice dosud nepokořené! Nyní se kluci z Bear Footu rozhodli pro vlastní čepice, kde zvolili jednoduchý černý snapback se žlutým logem.

Hotovo 100%

Více fotografií zde

Web: www.fit-pro.cz/bearfoot


unnamed (2)

Týmová kšiltovka Karlovy Var Warriors

Organizace amerického fotbalu tým Karlovy Vary Warriors, se po několika letech rozhodl nechat si vytvořit týmové čepice, a oslovil s tímto požadavkem právě mě. Zde můžete vidět jak to dopadlo. Na předním panelu vyšité 3D technologií W v modré barvě a černém obrysu a na boku poté nápis týmu WARRIORS ve stejné barvě.

Hotovo 100%

Více fotografií zde

Web: www.warriorsfootball.cz


lebkaNávrh a výroba triček pro Snapbacks.cz

Rozhodli jsme se s týmem SNAPBACKS.CZ, že zkusíme vytvořit vlastní designy triček a následně je necháme vyrobit a uvidíme jak se na to zákazníci budou tvářit. Jak trička vypadají v konečné fázi se můžete podívat v kompletní fotogalerii.

Stav Hotovo 100%

Více fotografií zde

Web: www.snapbackscz.cz

 


Bez názvu-2Kšiltovka Dobrá Čajovna

Síť čajoven (Dobrá Čajovna), si nechali u mě zpracovat kšiltovky se svým logem na čele, v zelené barvě a černé kšiltovce se zeleným podkšiltem.

Stav Hotovo 100%

Více fotografií zde

Účinný kreatin pro nárůst svalové hmoty